Koolitaja

Merliis Sulg

holistiline terapeut ja koolitaja

Olen enesearengu teekonnal liikunud 7 aastat ja avastanud ning uurinud õnnelik olemise saladusi. Minu teekonnal on olnud palju õpetajaid, nii rahvusvahelisi, kui eestimaiseid. Olen end arendanud ja kasvanud läbi erinevate kursuste, leides suuremat rahu ja tasakaalu endas. Olen sügavuti uurinud naiselikkuse ja suhete teemasid erinevatel kursustel, uurinud keha ja emotsioonide seoseid, leidnud praeguse hetke olulisuse meie elus läbi kohaloleku praktika ning teinud erinevaid praktikaid, mis aitavad jõuda enda tõelise olemuseni. 

Kogu sellel teekonnal on kõige suuremaks ja tänuväärsemaks õpetajaks olnud mulle elu ise. 

Minu südameasjaks on aidata inimestel leida oma tõeline olemus, rahulik kese, elujõud ja julgust elada just seda elu, mida hing ja süda ihkavad. Mulle meeldib näha inimesi arenemas, neid inspireerida ja toetada muutuste tegemisel, kasvõi väikeste, et nende elu saaks olla just selline nagu nad alati unistanud ja soovinud on.

Igapäevase teraapiatöö kõrvalt olen leinud oma kutsumuse, et aidata naistel selles kiires maailmas enda naiselikkus üles leida ja parem kontakt luua ning seeläbi armastavamaid ja rahuldust pakkuvaid suhteid luua. Koolitan naisi ja olen loonud koolitusfirma Sunara, mis korraldab inspireerivaid koolitusi välisõpetajatega naiselikkuse/suhete teemadel. 

Elu on üks imeline teekond! Ja meie ise loome selle teekonna, teeme seda rõõmu ja naudinguga.

  • Juurdepääs koolitusele 90 päeva.

  • Tagastusgarantii

  • Interneti-põhised koolitused on soodsamad ja mugavamad !

Sotsiaalmeedia

Saate olla kursis meie tegemistega sotsiaalmeedia kaudu !

Võta ühendust